این دوره این فرصت را می‌دهد که تجربه‌تان از زندگی کردن را از نو خلق کنید. در این دوره می‌توانید نتایج جسورانه و غیرمنتظره‌ای را ایجاد کنید که قبلاً در دسترس شما نبود.

این دوره در مورد دانش راهبری نیست، بلکه به شما دسترسی می دهد تا به نوع بودن و عملکردتان در زندگی واقعی، نگاه کنید و این امکان را برای شما خلق می کند که راهبر بودن را به عنوان ابراز طبیعی‌تان داشته باشید. این دوره بر پایه‌ی یک مدل هستی‌شناختی/ پدیده‌شناختی بنا نهاده شده است.

شما در حالی از این دوره بیرون می روید که در هر موقعیتی و تحت هر شرایطی، به راهبر بودن و عملكردن موثر راهبری به عنوان ابراز طبيعی خودتان دسترسی داريد

رهایی در بودن و عملکردن

طراحی این دوره برای افرادی است که در حرفه و یا زندگی خود تعهداتی دارند که برای تحقق آن به سطح جدیدی از عملکرد راهبری نیازمند هستند. هر فرد با تمرکز بر آنچه روبروی او قرار دارد و با کشف خود و روبرو شدن با چالش‌های زندگی، می‌تواند نتایج خارق العاده‌ای در کیفیت زندگی فردی و سازمانی خود ایجاد کند.

همچنین این دوره برای صاحبان مشاغل، مدیران اجرایی، مدیران سازمان‌ها و راهبران در کسب و کارها در بخش خصوصی و دولتی مناسب است و می توانند نتایج بی‌سابقه‌ای خلق می‌کنند.

دنیای نامحدود «راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری» این قدرت را به شما می دهد تا آنرا در زندگی، همانطور که زندگی می شود، به عنوان ابراز طبیعیتان تجربه کنید. دوره «راهبر بودن و عملکرد موثر راهبری» این فرصت را به شما می دهد که تجربه تان از زندگی کردن را از نو خلق کنید.

شما در پایان دوره می توانید نتایج جسورانه و غیر منتظره‌ای را ایجاد کنید که قبلاً به صورت مطمئن در دسترس شما نبود.
در این دوره رویکرد مربی برمبنای تکنولوژی نوآورانه است. این رویکرد نشان می‌دهد که عمده عملکرد ما تابعی است از نحوه‌ای که ما خودمان، دیگران و دنیای اطرافمان را می‌بینیم. با تغییر نگاه ما به خودمان و جهان، یک تحول واقعی در مسائل مربوط به راهبریِ خود، به صورت طبیعی آشکار می شود.

در این دوره کشف می‌کنید که به چیزی بزرگ‌تر از خودتان متعهد باشید و در راهبر بودن در آن جنبه‌های کسب و کار و زندگی خود پیشرفت‌هایی داشته باشید.

در این دوره به چالش کشیده می‌شوید تا در مواردی که متوقف شده‌اید یا تسلیم شرایط شده‌اید، گشایش ایجاد کنید.

این دوره یک دوره آموزشی صرف نیست. دوره ایست درباره طبیعت و کارکرد انسان بودن. درباره زندگی، نحوه تعامل ما با زندگی و دسترسی به عملکرد کسی که درون زندگی، زندگی می کند. این دوره آزمایشگاهی است برای امتحان کردن ایده های خلاقانه و نوآورانه درباره مدل ذهنی ما از واقعیت.

این دوره در ۱۱ روز (۹ روز دوره – حدود 80 ساعت / ۲ روز تمرین و استراحت) و در فضا و رویکردی اثرگذار محقق خواهد شد.

اشتراک گذاری

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
تماس بگیرید
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0